Iespēja lasīt grāmatas latviešu valodā
 

"Praktiskais LEAN"

Autori: Sandis Babris, Henrijs Kaļķis, Mārtiņš Pikšs, Vladislavs Sorokins

Šī ir otrā latviešu valodā izdotā grāmata par Lean metodēm, kas turpina un papildina iepriekšējā - 2016. gada - izdevuma „LEAN risinājumi efektīvākam biznesam” saturu.
Ievērojot autoru profesionālo pieredzi, grāmatas mērķis ir iepazīstināt lasītāju ar Lean metožu lietojuma iespējām praksē. Izdevuma struktūra veidota, lai lasītājam būtu viegli izprast gan katras Lean metodes teorētisko pusi, gan arī iepazīt Latvijas uzņēmumu pieredzi, ieviešot dažādas Lean metodes un paņēmienus.
Grāmata domāta organizāciju vadītājiem, uzņēmumu darbiniekiem, uzņēmējdarbības efektivitātes uzlabošanas ekspertiem, augstskolu docētājiem un studentiem, kā arī ikvienam, kurš interesējas par Lean metodēm uzņēmuma darba efektivitātes uzlabošanai.

ISBN 978-9934-23-341-8, 2021. gads, latviešu valoda, 328 lpp.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>PIRKT<<<<<<<<<<<<<<<<


Cena: 35.00 EUR, ieskaitot PVN 

Atlaide
Iegādājoties vairāk kā:

100 grāmatas atlaide 15%​
51 - 100 grāmatas atlaide 12%​
26 - 50 grāmatas atlaide  10%​
10 - 25 -grāmatas atlaide 5%

Piegāde

3.00 EUR* (ieskaitot PVN) - iegādājoties 1 - 5 grāmatas

4.35 EUR* (ieskaitot PVN) - iegādājoties 6 - 30 grāmatas

Iegādājoties vairāk par 30 grāmatām, mēs ar jums sazināsimies un saskaņosim izdevīgāko piegādes veidu un izmaksas. Pēc jūsu pieprasījuma varam veikt piegādi ar kurjeru, iepriekš vienojoties par piegādes izmaksām.

*Mēs veicam piegādi, izmantojot OMNIVA pakomātu pakalpojumus. Sūtījums tiek piegādāts uz jūsu izvēlēto pakomātu 1 - 3 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža. Jūs saņemsiet SMS no OMNIVA ar skapīša kodu.

Izvēlies sev tuvāko Omniva pakomātu.

 

 

"LEAN ORGANIZĒTA DARBAVIETA: 6S PRAKTISKIE PADOMI"

Grāmatā autori aprakstījuši LEAN metodes 6S būtiskākos principus un praktiskos padomus, kas palīdzēs uzlabot labklājību, drošību un veselību, darba ražīgumu un biznesa efektivitāti mūsdienu organizācijās.

Autori: Inga Skalberga, Henrijs Kaļķis, Ženija Roja

Izdota: Rīga, Latvijas Ergonomikas biedrība

ISBN 9789934896620, 2022, latviešu valoda, 96 lpp.

Cena: 20.00 EUR, ieskaitot PVN

Iegādāties: https://ergonomika.lv/gramatas-ergonomika/

"Lean risinājumi efektīvākam biznesam"

Pirmā grāmata par LEAN latviešu valodā! 

Autori: Sandis Babris, Henrijs Kaļķis, Jānis Mūrnieks, Uldis Piekuss

ISBN 978-9984-31-555-3, 2016, latviešu valoda, 191 lpp.

Cena: 18,80 EUR, ieskaitot PVN

Omniva piegāde 2,69 EUR, ieskaitot PVN (1 - 4 grāmatas)

Iepakojums 0,40 EUR, ieskaitot PVN (1-2 grāmatām)

.........................IZPĀRDOTA.........................


Lai mūsdienās nodrošinātu organizāciju attīstību un konkurētspēju, ir būtiski meklēt jaunus darba organizācijas veidus, procesu uzlabojumus, produktu un pakalpojumu jauninājumus, kas sekmē darba ražīguma, kvalitātes un ekonomiskās efektivitātes pieaugumu, dod iespēju maksāt konkurētspējīgu atalgojumu un vienlaikus nodrošina augstāku peļņu kā vidēji nozarē.

Viena no šobrīd vadošajām pieejām organizāciju efektivitātes paaugstināšanai ir LEAN sistēma. Termins LEAN netiek precīzi tulkots, bet ir saistīts ar taupīgas organizācijas ilgtermiņa veiktspējas filozofiju, nepārtraukti uzlabojot procesus, pievienojot vērtību produktiem un sasniedzot augstākus darba ražīguma rādītājus.

Latvijā padziļināta izpratne par organizāciju efektivitāti un tās uzlabošanas metodēm radusies salīdzinoši nesen. Efektivitātes nozīmi organizāciju darbības uzlabošanā un nepārtrauktas attīstības veicināšanā apzinās arvien vairāk vadītāju Latvijā, kuri savās organizācijās sekmīgi pielieto LEAN jeb taupīgās vadības metodes.

 

 

"TRANSFORMĀCIJA"

Georgijs Buklovskis
 
Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par veiksmes stāstu!
 
ISBN 978-9934-19-363-7, 2017, Latviešu valodā, 336 lpp.
 
Cena: 20,50 EUR ar PVN + piegāde
Kods: G02
 
Mūsu rekomendācija: Ja Jūs esat vai gribat būt veiksmīgs biznesā - šajā grāmatā Jūs varat atrast jaunas iespējas!
 

>>>>>>>>>>>>>>>>>PIRKT<<<<<<<<<<<<<<<<

 
Viena no TOC (Ierobežojumu teorija) Latvijas ekspertiem, Georgija Buklovska grāmata, kurā ir apkopota vairāk nekā 10 gadu TOC un Lean veiksmīgas pielietošanas praktiskā pieredze. 
Grāmatā, dzīvā un praktiskiem piemēriem piesātinātā stilā, ir izklāstīta gan TOC pielietošanas tehnika, gan sniegtas atbildes uz daudziem uzņēmēju jautājumiem. Atsevišķa sadaļa ir veltīta modernas darbinieku motivācijas sistēmas izveidošanas piemēriem. Grāmatas pielikumā ir ievietotas divdesmit divu TOC un Lean instrumentu pielietošanas instrukcijas. Šī ir pirmā un vienīgā tik dziļa un visaptveroša “instrukcija” latviešu valodā, ātrai biznesa rezultātu sasniegšanai, pielietojot TOC principus. Grāmata ir paredzēta uzņēmējiem, uzņēmumu vadības speciālistiem un visiem tiem, kuri grib zināt par TOC un Lean veiksmīgas pielietošanas piemēriem.

 

 

Vairākos mūsu pasākumos, kā arī BEA lekciju kursā, esam stāstījuši par vienu no efektīvākajām procesu uzlabošanas metodoloģijām – IEROBEŽOJUMU TEORIJU (angļu valodā TOC jeb Theory of Constraints). Pēc šiem pasākumiem ir augusi BEA biedru interese par šīs metodoloģijas pielietošanas iespējām savos uzņēmumos.

Tieši tādēļ mums ir liels prieks, sadarbībā ar Georgiju Buklovski piedāvāt Jums iespēju iegādāties pasaulslavenas grāmatas latviešu valodā: 
 

   <<<<<<<<<<<<<<<<<<PIRKT<<<<<<<<<<<<<<<<<<

  <<<<<<<<<<<<<<<<<<PIRKT<<<<<<<<<<<<<<<<<<