Pirmais BEA lasītāju kluba pasākums kopā ar Ruslanu Sosinoviču 07.07.2020.


Nepārtraukta virzība uz priekšu un pilnveide ir jebkuras attīstības un uzlabojumu pamatā. Savukārt, grāmatas ir avots, kur smelties zināšanas, pieredzi un iedvesmu, lai realizētu nepieciešamos uzlabojumus un nodrošinātu izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Tādēļ saviem biedriem esam radījuši jaunu pieredzes apmaiņas iespēju – BEA lasītāju klubu, kurā jebkurš no biedriem var dalīties ar savu stāstu par kādu no nesen izlasītajām grāmatām, kuru saturs var palīdzēt ikvienam kļūt efektīvākam un produktīvākam.

BEA lasītāju klubu redzam arī kā iespēju un vietu, kur katrs, noklausoties grāmatas satura izklāstu un dzirdot stāstītāja vērtējumu par to, var atrast sev piemērotākās grāmatas no plašā piedāvājuma klāsta savu profesionālo vai individuālo mērķu sasniegšanai, ieguldot savus resursus piemērotākajā grāmatā.

Bērnu grāmatu autors un ilustrators Dr. Seuss ir teicis: “Jo vairāk lasīsiet, jo vairāk uzzināsiet. Jo vairāk uzzināsiet, jo vairāk vietās nokļūsiet.”

No savas puses varam tikai piebilst to, ka jo vairāk dalīsieties ar informāciju par izlasīto, jo plašākas zināšanas un apvāršņi mums visiem pavērsies.

Laipni lūgti BEA lasītāju klubā!
 

“7 Rules for Positive, Productive Change: Micro Shifts, Macro Results”, Esther Derby

 


 

 

 


 

Esther Derby grāmata “7 Rules for Positive, Productive Change: Micro Shifts, Macro Results”.

Grāmatas autore  piedāvā savus 7 soļus, noteikumus pārmaiņu ieviešanas procesā, padarot tos par pozitīvām un pievilcīgām visām pārmaiņu procesā iesaistītajām pusēm.

Lasītāju atsauksmes šeit.

 

Par izlasīto grāmatu stāstīs BEA valdes loceklis un eksperts Ruslans Sosinovičs.

Ekonomists, maģistra grāds ražošanas vadībzinībās (RTU), Biznesa klase (KIC).  Vairāk kā 17 gadu pieredze ražošanas metālapstrādes  jomā, ka arī LEAN, TOC metožu ieviešanā un pielietošanā no 2012. gada. Konsultē un vada apmācības par LEAN, TOC efektivitātes metodēm.
 

..........................................................................Pieteikties..........................................................................


Pasākuma norises laiks:
10.00 - 11.45

Pasākums norisināsies tiešsaistē ZOOM platformā.

Tikai reģistrētie dalībnieki iepriekšējā dienā saņems atgādinājuma e-pastu un saiti uz tiešsaistes pasākumu.

Pasākums BEA biedriem ir bezmaksas. Var piedalīties vairāki cilvēki no viena uzņēmuma. 
Pārējiem interesentiem dalības maksa 50 EUR + PVN. 

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.