Mīti un patiesība par Agile 30.10.2019.


Vēl šomēnes - 30. oktobrī ir iespēja papildināt zināšanu bagāžu, apmeklējot darbnīcu Accenture Latvia ar Ati Kaksi "Nekāp uz grābekļiem! Mīti un patiesība par Agile!"

Accenture ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā un pasaulē. Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums, kas strādājam ar tādiem klientiem kā Metso, Discovery Networks, Henkel, Kesko, Fastweb, Novartis u.c. Uzņēmumā visā pasaulē strādā vairāk nekā 411 000 darbinieku, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Accenture Latvijas filiāle ir dibināta 2002. gadā, un 2016. gada novembrī mēs sveicām savu 1000. darbinieku.

Šobrīd aizvien vairāk uzņēmumu un organizāciju sāk izmantot Agile principus un metodes dažādu projektu vadībā. Agile metodes plaši var pielietot dažādu projektu vadībā, mārketingā, komunikācijā, personālvadības jautājumos utt.. Sarakstu varētu turpināt, bet, lai gūtu pievienoto vērtību, būtiski, Agile metodes pielietot pareizi un pārdomāti, lai idejas ātrāk nonāktu tirgū, uzlabotos komandas produktivitāte, samazinātos birokrātija un būtu nodrošināta lielāka pārskatamība uzņēmuma vadības līmeņos. Atis Kaksis ir Accenture Agile treneris. Viņa praksē un ikdienā, strādājot ar Agile, izgaismojušies ne tikai labās prakses principi, bet arī mīti un metodes, kas mēdz traucēt pielietot Agile spēku pilnā jaudā.

Pasākuma norises laiks: 

13.30 - 17.30

Uzņēmuma adrese:

Gustava Zemgala Gatve 74, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039

Automašīnu novietošanas nosacījumi:

Maksas stāvvieta noradītajā adresē – EuroPark autostāvvieta.

No katra uzņēmuma var piedalīties viens pārstāvis!

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtās fotogrāfijas var tikt izmantotas asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos. 

Dalība pasākumā BEA biedriem par brīvu.

 

..................................................................Pieteikties!..................................................................