Aizvadīts pirmais BEA lasītāju klubs


Iepriekšējie mēneši cilvēku un uzņēmumu ierastajā ritējumā ir ieviesuši lielākas vai mazākas pārmaiņas. Arī asociācijas valde meklēja risinājumus, lai mūsu biedriem turpinātu sniegt svarīgāko - zināšanas un pieredzi par biznesa efektivitātes paaugstināšanas metodēm, rīkiem un uzņēmumu dažādo pieredzi.

Izaicinājumi rada jaunas iespējas, tāpēc mūsu eksperti – BEA virzītājspēks - ir ierosinājuši jaunas idejas BEA pasākumiem un pieredzes apmaiņai. Jūlija sākumā kopā ar BEA ekspertu Ruslanu Sosinoviču atklājām BEA lasītāju klubu, lai turpinātu pilnveides ceļu, kuru palīdz veikt grāmatās smeltās zināšanas, pieredze un iedvesma.

Pirmajā lasītāju klubā BEA eksperts Ruslans Sosinovičs sniedza ieskatu grāmatā “Pārmaiņu vadīšanas psiholoģija: 7 galvenie noteikumi”, autore Estere Derbija (“7 Rules for Positive, Productive Change: Micro Shifts, Macro Results”, Esther Derby). Eksperts dalījās ar grāmatas autores piedāvātajiem 7 soļiem, noteikumiem pārmaiņu ieviešanas procesā, papildinot stāstījumu ar praktiskiem uzdevumiem.

Ruslans Sosinovičs par BEA lasītāju klubu: "Man bija liels gods atklāt jaunu pasākumu sēriju "BEA lasītāju klubs". Šis ir jauns BEA pieredzes apmaiņas pasākuma formāts, kas ir vērsts un BEA misijas stiprināšanu - sniegt atbalstu asociācijas biedriem efektivitātes metožu ieviešanā, daloties ar zināšanām un praktisko pieredzi. Smelties gudrību un pieredzi dažādās jomās var arī caur daudzu autoru (guru) grāmatu izlasīšanu. Tās palīdz pārmaiņu līderiem, ekspertiem – konsultantiem un uzņēmuma vadībai "apbruņoties"  ar dažādām pieejām, metodēm, kuras iespējams veiksmīgi pielietot praksē. Manuprāt, nospraustais mērķis caur jauno pasākumu ir sasniegts. Mana sajūta, vērtējot sasniegto rezultātu – tas bija to vērts! Paldies visiem, kuri piedalījās pirmajā lasītāju klubā un ļoti atzinīgi to novērtēja!"

Ludmila Kuļmaticka, “Forta Prefab” SIA, Biznesa procesu vadītāja: “Fantastisks pasākums! Ļoti neierasti – Ruslans Sosinovičs it kā pastāstīja par grāmatu, bet tik specifiski un caur savu pieredzi ar praktiskiem piemēriem un atsaucēm uz daudziem citiem avotiem, ka neradās atstāstījuma sajūta. Grāmatu vienalga gribas izlasīt, es pat teiktu, tā pat kļuva vēl intriģējošāka. Abos praktiskajos uzdevumos es izgāzos un mani tas priecē! Izpratu LEAN būtību vēl mazliet dziļāk un guvu svarīgas atziņas.
Ir mainījies priekšstats par dažādām lietām. Tagad iesāku mūsu darbinieku apmācību ciklu par LEAN, un līdz šodienai mani mulsināja fakts, ka to daru es, nevis piesaistītais konsultants, jo neesmu pati zinošākā un man to pat neuzliek par pienākumu vadība, taču vienkārši ļoti gribas virzīties uz priekšu arī ar nulles budžetu. Un tagad pēc Ruslana S. prezentācijas domāju, ka šis patiesībā varbūt ir pareizākais ceļš, jo darbinieki man uzticas vairāk un apmācības ir abpusējas - arī pēc katras prezentācijas kļūstu zinošāka. Rezumējot - ideja ir lieliska un pasākums izdevies!”

Paldies Ruslanam Sosinovičam par BEA lasītāju kluba pasākumu sērijas atklāšanu!
 

“7 Rules for Positive, Productive Change: Micro Shifts, Macro Results”, Esther Derby