BEA līdzdibinātāji

 

Georgijs Buklovskis

B4B Solutions SIA,  īpašnieks un veicinātājs, BEA līdzdibinātājs
 
Georgijs Buklovskis ir GIG (Goldratt Implementation Group) biedrs, TOC eksperts
Sertificēts loģiskās domāšanas meistars (GSI William Dettmer, ASV), Komercizglītības centra lektors, treneris. Viņš ir piešķirts Nīderlandes karalistes Oranje – Nassau Bruņinieka tituls.
Georgijam ir pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā, tostarp – Brabantia Latvia.
Viņš ir arī grāmatas “TRANSFORMĀCIJA Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par veiksmes stāstu” autors. Izdevis latviešu valodā grāmatas: Eliahu Goldrata “Mērķis” un Tomasa Korbeta “TOC grāmatvedība”.
Aktīvi izplata biznesa sabiedrībā zināšanas par TOC un Lean.
 
     
 

Sandis Babris                                                                                                                                     

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

     

 

Jānis Mūrnieks                                                                                                                            

Uzņēmuma vadītājs           

Pieredze strādājot par starptautisku uzņēmumu vadītāju. Lean un citas efektivitātes paaugstināšanas metodes pielieto kopš 2009. gada, ieviešot tās uzņēmumā un vadot ražošanas optimizēšanas projektus Latvijā un Zviedrijā.

     
 

Mārtiņš Pikšs

Plockmatic Riga SIA, uzņēmuma vadītājs

Pieredze strādājot par  inženieri-konstruktoru  produktu izstrādē, vadošo inženieri aparātbūves un rūpnīcu attīstības jomā. Ar Lean metožu ieviešanu uzņēmuma darbībā strādā kopš 2006. gada, kad apguva šīs metodes zināšanu pamatus Zviedrijā. Pēdējos gadus strādā uzņēmuma vadībā ar uzņēmuma attīstību un darbības uzturēšanu.
     
 

Ginta Baltaisbrence

Biznesa efektivitātes asociācijas eksperte un līdzdibinātāja. SIA Gemba, palīgs uzņēmumiem efektivitātes metožu apguvē un ieviešanā.
 
Realizētas Lean programmas Spectre Latvia SIA un Tele2 Shared Service Center SIA, Apmācīti darbinieki par Lean bankās, apdrošināšanas kompānijās un ražošanas uzņēmumos, piem. Dinex Latvia SIA, AS Baltikums Bank, AS BTA, LR Finanšu ministrija. Sadarbībā ar Latvijas Universitāti realizētas plašas apmācības par Lean studentiem. Ilggadēja pieredze gūta Nordea Bank AB Latvijas filiālē. Zināšanas par Lean un TPS apgūtas pie starptautiski atzīta eksperta Michael Fuchs.

 

     
 

Alvis Vagulis

Amateks SIA. Valdes priekšsēdētājs

Vairāk kā 25 gadu pieredze starptautisku un vietēju ražošanas uzņēmumu vadībā. Dalījies ar zināšanām dažādu mērogu izglītības un biznesa forumos. Veicinājis efektivitātes instrumentu apmācības iekļaušanu profesionālās izglītības standartos un to pielietošanu praksē.