BEA eksperti
 

 

Inga Ozola -  BEA goda eksperte

Rimi Baltic SIA, Kvalitātes un servisa vadītāja
 
Pieredze darbā par Lean instrumentiem (Vizualizācija un 5S, SMED, problēmu risināšana un tai A3 metode, zudumi un to identificēšana, Profilaktiskā apkalpošana, Sniegumu vadība, "Brown paper", Vērtību plūsmas kartēšanu, LEAN līderība, Kaizen, pārmaiņu vadība, komandas vadība un komunikācija, u.c.) un to apmācību darbiniekiem. Organizējusi pasākumu BEA biedriem AS “Aldaris”. Dalījusies savās zināšanās BEA Efektivitātes dienā Ogrē un individuālās vizītēs „Pieredzes apmaiņas” pasākumos, SMED laboratorijas vadītāja HansaMatrix un laboratorijas vadītāja ERGO apdrošināšanas grupa, vieslektore Stradiņa Universitātē un Latvijas Universitātē.  Lasījusi lekciju «Kvalitātes un efektivitātes konferencē» 2012. gadā un 2018.gadā un ir lektore BEA mācībās "Ievadkurss par efektivitātes paaugstināšanas metodēm"  no 2014. gada. Mans moto: "Dots devējam atdodas".

 

 

Sandis Babris - BEA goda eksperts

Brabantia Latvia SIA, rūpnīcas direktors, BEA valdes loceklis

Strādā ar Lean metodēm kopš 2006. gada, vadot dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārvalstīs. Pilnveidojis metodoloģiju administratīvo procesu uzlabošanai (finanses, iepirkumi, HR u.c.). Lasa lekcijas par vadības un efektivitātes tēmām Banku Augstskolā un Latvijas Universitātē.

 

 

 

Georgijs Buklovskis - BEA goda eksperts

B4B Solutions SIA,  īpašnieks un veicinātājs, BEA līdzdibinātājs

Georgijs Buklovskis ir GIG (Goldratt Implementation Group) biedrs, TOC eksperts.
Sertificēts loģiskās domāšanas meistars (GSI William Dettmer, ASV), Komercizglītības centra lektors, treneris. Viņam ir piešķirts Nīderlandes karalistes Oranje – Nassau Bruņinieka tituls.
Georgijam ir pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā, tostarp – Brabantia Latvia.
Viņš ir arī grāmatas “TRANSFORMĀCIJA Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par veiksmes stāstu” autors. Izdevis latviešu valodā grāmatas: Eliahu Goldrata “Mērķis” un Tomasa Korbeta “TOC grāmatvedība”.
Aktīvi izplata biznesa sabiedrībā zināšanas par TOC un Lean.

 

 

Vladislavs Sorokins - BEA goda eksperts

PET Baltija SIA, Operatīvās darbības izcilības vadītājs

Nepārtrauktu uzlabojumu praktiķis un entuziasts. Iepriekš bijis Allnex GBS Latvia biznesa procesa excelences un centra direktors. Pirms tam strādājis vairākos ražošanas uzņēmumos: Solvay Business Services Latvia nepārtrauktu uzlabojumu ISO un nepārtrauktas darbības nodrošināšanas vadītājs, Sperre Baltic rūpnīcas vadītājs, ieviesis Lean Lexel Fabrika (Schneider Electric).
Vairākus gadus ir bijis Biznesa efektivitātes asociācijas (BEA) valdes loceklis. Ir sertificēts BEA Goda eksperts. Vladislava pārstāvētais uzņēmums Solvay Latvia ieguva BEA Biznesa efektivitātes čempiona balvas pakalpojumu jomā 2017. un 2019. gadā.
Vladislavam ir maģistra grāds inženierzinātnē (RTU), bakalaura grāds mehānikā (RTU). LEAN zināšanas apgūtas gan praktiski, gan arī daudzos semināros Latvijā un citās Eiropas valstīs. Ieguvis Schneider Electric LEAN Eksperts un Solvay Lean SixSigma Black Belt sertifikātus. Praktiskais LEAN grāmatas līdzautors.

 

 

Daiga Leimane - BEA goda eksperte

Mg.oec, Lean eksperte, BEA Valdes locekle

Specializējusies procesu auditēšanā, mērīšanā, standartizācijā, plūsmu veidošanā un izmaiņu ieviešanā. MRP sistēmā izveidojusi procesu Mērījumu un Standartu sistēmu, kas kopā ar elektronisko darba uzskaiti ir pamats resursu un izpildes plānošanai, uzņēmuma snieguma uzraudzībai un vadībai, efektivitātes uzlabošanai. Nepārtraukto uzlabojumu vadīšana un darbinieku apmācīšana ir veicinājušas ne tikai pastāvīgu efektivitātes paaugstināšanos ilgtermiņā, bet arī darbinieku iesaistes, domāšanas un kultūras maiņu uzņēmumā.  Kopš 2011. gada gūtās zināšanas par Lean metodēm ir pārbaudītas praksē, kas arī ir pamats ne tikai uzņēmuma iekšējām apmācībām, bet arī konsultācijām, lekcijām universitātēs un dalībai semināros. 

 

 

Jānis Leilands - BEA goda eksperts

Leilands un Putnis SIA, Vadībzinību konsultants
 
Lean SixSigma melnās jostas (Black Belt) sertifikāts
Uzkrāta pieredze strādājot izglītības, kokapstrādes un amatniecības jomās, kā arī vadot konsultāciju uzņēmumu.
Kopš 1995.gada palīdzējis risināt dažādus attīstības jautājumus apmēram 200 Latvijas un Lietuvas uzņēmumos un iestādēs.
Ar Lean un SixSigma metožu apmācību un ieviešanu praksē nodarbojas kopš 2010. gada.
Izveidojis un vadījis vairākus apmācību kursus par Lean, SixSigma unToC principu iedzīvināšanu un metožu izmantošanu.
Popularizējis efektivitātes pilnveides metodes dažādās konferencēs.  
Uzskata, ka Lean – tas ir domāšanas veids un nepārtraukta mainīšanās, tādēļ nepārtraukti turpina apgūt jaunas metodes un pieejas dažādās klātienes un neklātienes apmācībās un pieredzes apmaiņas pasākumos.

 

 

Uldis Piekuss 

Prolux SIA, Servisa vadītājs, BEA valdes loceklis

Lean metožu ieviešana, uzturēšana un pilnveidošana, kā arī darbs pie Lean kultūras iedzīvināšanas Statoil Fuel& Retail degvielas uzpildes stacijās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Lean ideju un Lean filozofijas aktīva popularizēšana dažādās auditorijās un pasākumos. Pārliecināts, ka tikai tāds uzņēmums, kurā Lean ir daļa no tā DNS, spēs iegūt maksimālo atdevi un labumu no Lean.

 

 

 

Kārlis Urbāns

KPMG Baltics, Darījumu konsultāciju direktors, "AMATEKS" SIA, Padomes loceklis

Uzņēmuma attīstības, finanšu vadības un pārmaiņu ieviešanas profesionālis, kas kopš 2005. gada restrukturizējis, konsultējis un palīdzējis attīstīties vairāk kā 25 tirdzniecības, pakalpojumu un ražošanas uzņēmumiem. Vairāku IT sistēmu autors un integrētājs uzņēmumu efektīvākai darbībai. Šobrīd KPMG Baltics AS vecākais projektu vadītājs konsultāciju pakalpojumu nodaļā, kā arī Amateks Padomes loceklis.
Piedalījies daudzu efektivitātes instrumentu ieviešanas  projektos kā darba grupas līderis. Īpaši iecienījis TOC metodoloģiju un IT funkcionālo sistēmu ieviešanu.
BEA valdes loceklis no 2014. līdz 2017. gadam.

 

 

 

Jūlija Kukele

Scania Latvia, Baltijas Biznesa attīstības vadītāja

Maģistra grāds vadībzinībās, LU. LEAN zināšanas apguva universitātē, šobrīd strādā savā profesijā un mīl savu darbu.
Kopš 2014.gada Scania Latvia Procesu attīstības koordinatore.
Lean metožu izmantošana un attīstība ir daļa no ikdienas. Pieredze uzlabošanas projektu īstenošanā pārdošanā, servisā, noliktavas darbībā, u.c. jomās, apmācību izstrādāšana un vadīšana darbiniekiem.
Servisa darbības standartu izstrādāšana un ieviešana, dīlera atbilstības standarta auditu veikšana, vadības sistēmas izstrādāšana.
Tic, ka jaunās metodes rodas tikai un vienīgi tad, ja tās tiek pārņemtas no pavisam citas nozares, nevis sekojot konkurentiem.

 

 

Andrejs Šišovs

Latvijas Mobilais Telefons, Ekspluatācijas dienesta direktors

Speciālists ražošanas un servisa procesu organizēšanā, resursu vadībā (cilvēki, tehnika, finanses), kvalitātes procesu vadībā, darba drošībā. Liela  pieredze darbu organizēšanā būvlaukumā (ēku inženiertehnisko sistēmu izbūve).  Eksperts procesu efektivitātes metodoloģijas LEAN pielietošanā, darbības efektivitātes rādītāju novērtēšanā (KPI), riska faktoru novērtēšanā (FMEA), darba laukuma organizēšanā (5S), ražošanas aprīkojuma uzturēšanas vadībā (TPM), cilvēku resursu vadībā (BOSI).

 

 

 

Ginta Baltaisbrence

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Procesu attīstības vadītāja, BEA eksperte un līdzdibinātāja

Eksperte ar 15 gadu pieredzi. Palīdz uzņēmumiem kļūt efektīvākiem, apmācot, zīmējot un uzlabojot procesus, ieviešot Lean metodes.
Realizējusi Lean programmas dažādu nozaru uzņēmumos. Sadarbojusies ar  pašvaldību uzņēmumiem un valsts kapitālsabiedrībām. Ilggadējā sadarbībā ar augstskolām realizējusi apmācības bakalaura un maģistra programmu studentiem, kā arī mūžizglītības programmās.
Šobrīd uzņēmumiem aktuāla ir automatizācija un digitalizācija, taču lai radītu vairāk efektivitātes, palīgā jāsauc Lean!

 

 

Ruslans Sosinovičs

BEA valdes loceklis

Ekonomists, maģistra grāds ražošanas vadībzinībās (RTU), Biznesa klase (KIC).  Vairāk kā 17 gadu pieredze ražošanas metālapstrādes  jomā, ka arī LEAN, TOC metožu ieviešanā un pielietošanā no 2012. gada. Konsultē un vada apmācības par LEAN, TOC efektivitātes metodēm. 

 

 

 

Baiba Drēgere - Vaivode

Rimi Baltic SIA, Lean eksperte

Ekonomiste, maģistra grāds visaptverošajā kvalitātes vadībā (RTU). Vairāk kā 7 gadu pieredze banku sektorā  Sertificēta Lean Green Belt, zināšanas iegūtas pie trenera Damien Morris. Pieredzējusi iekšējo procesu trenere – apmācot darbiniekus ne tikai par Lean, bet arī uzlabojot darbinieku prasmes sniegt izcilu klientu servisu. Uzskata, ka efektivitātei un tiekšanās pēc izcila klientu servisa būtu jābūt katra veiksmīga uzņēmuma pamatā. Šo divu lielo uzņēmuma stūrakmeņu kombinācija ar dažādām Lean metodēm procesu pilnveidošanai, palīdz sasniegt augstus mērķus. Baiba pārstāv ideju, ka tieši tiekšanās pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem ir lielisks veids, kā iesaistīt darbiniekus. Tāpēc ir ieviesusi dažādus ideju vākšanas rīkus.

 

 

 

Jānis Freibergs

Brabantia Latvia SIA, Attīstības vadītājs

Ar LEAN un TOC metodēm strādā kopš 2011. gada. Vadījis vairākus efektivitātes uzlabošanas, šaurās vietas atrašanas un caurplūdes palielināšanas projektus. Lasījis lekcijas Latvijas Universitātē un Biznesa augstskolā Turība par efektivitātes metodēm. Uzskata, ka efektīva uzņēmuma viens no galvenajiem pamata stūrakmeņiem ir LEAN un TOC domāšanas kultūra.

 

 

 

Romans Pasāts

Brabantia Latvia SIA, Ražošanas vadītājs

Vēlme veikt nepārtrauktus uzlabojumus sasaucas ar Biznesa efektivitātes čempiona Latvijā - ražošanas uzņēmuma Brabantia Latvia filozofiju un biznesa principu kultūru. Vairāk kā desmit gadus krātās zināšanas un pieredze uzņēmumā ļauj veiksmīgi risināt ar ražošanu saistītus pārplānošanas un Kaizen projektus, 5S auditus, Lean instrumentu ieviešanu un iekšējo mācību vadīšanu (praktiskā pieredze Lean metožu ieviešanā no 2013. gada). Papildus tam, tiek lasītas lekcijas uzņēmuma Mentoru skolā, attīstot nākotnes līderus! Arī Latvijas Universitātes studenti un Komercizglītības centra auditorija ar milzīgu interesi izglītojas Romana vadītajās lekcijās un praktiskajās darbnīcās. Romans ir pārliecināts, ka mērķtiecīgā komandas darbā ir milzīgs spēks un tā ir jebkura uzņēmuma panākumu atslēga.

 

 

Kaspars Bērtelsons

BEA eksperts

Ar LEAN un TOC metodēm Kaspars iepazinies uzņēmumā SIA ‘’Brabantia Latvia’’.
Strādājot 10 gadus uzņēmumā Brabantia Latvia, iegūtas praktiskas zināšanas un pieredze par produktivitātes uzlabošanas metodēm.
Vadot ražošanas iecirkni, veicis dažādus produktivitātes uzlabošanas projektus.
Vairākus gadus dalās ar iegūtajām zināšanām un pieredzi, vadot treniņus, apmācības par Lean un TOC metodēm. Šobrīd turpina mācīties un dalīties ar apgūto.

 

 

 

Ilze Čerevko

Moneo Latvia SIA, Servisa daļas vadītāja

Pēc izglītības finanšu speciāliste. 12 gadus darbojusies grāmatvedības jomā. 10 gadi pavadīti ieviešot ERP sistēmu risinājumus ražošanas uzņēmumos, kur arī notika iepazīšanās ar LEAN filozofiju. Šobrīd Ilze darbojas ERP sistēmu izstrādē kā biznesa analītiķis, palīdzot uzņēmumiem digitalizēt uzskaites procesus. Tajā pat laikā nedrīkst aizmirst, ka kvalitatīvi dati sistēmā ir atkarīgi no sakārtotas un standartizētas vides uzturēšanas.

 

 


 

Liene Giertmane-Done

Trelleborg Wheel Systems Liepaja, LSEZ SIA
Ražotnes vadītāja, valdes locekle

Ikdienā veicina efektīvu uzņēmumu vadību, tiecoties uz pasaules līmeņa izcilību. Zināšanas ieguvusi Trellebog Manufacturing Excellence skolā, gadu stažējoties dažādu valstu uzņēmumos un praktizējot ikdienā Lean ražošanas principus, kā, piemēram, Hoshin, VSM, TPM, SMED u.c. Realizējusi ražotņu pārcelšanu uz un no Latvijas.
Ieguvusi finanšu vadības maģistra grādu, kas palīdz ikdienas vadības lēmumu pieņemšanā un analīzē.

 

 

 

 

Edgars Siņicins

HansaMatrix Pārogre SIA, Ražošanas vadītājs

Ar Lean metodēm iepazinās pirms 15 gadiem, strādājot Toyota Material Handling. Maģistra grāds visaptverošā kvalitātes vadībā (RTU). Lean principu ieviešana pakalpojumu sniegšanas un ražošanas uzņēmumos gan operatīvajā, gan stratēģiskajā līmenī. 

 

 

Henrijs Kaļķis

Latvijas Universitāte, Profesors

Henrijs Kaļķis, Latvijas Universitātes profesors, Latvijas Ergonomikas biedrības valdes loceklis, Biznesa Efektivitātes asociācijas biedrs, darbojies tās valdē no 2017. līdz 2018. gadam.
Zinātniskā un pedagoģiskā darbība saistīta ar biznesa vadību, LEAN un kvalitātes vadību, ergonomikas vadību, riska vadību. Vairāk nekā 100 vietējas nozīmes un starptautisku zinātnisko publikāciju autors, vairāku grāmatu, mācību metodisko materiālu un monogrāfiju autors un līdzautors. Sertificēts Eiropas ergonomists (Eur. Erg.), pārstāv Starptautisko Ergonomikas asociāciju un Eiropas
Ergonomikas biedrību federāciju. Pamata izglītību un profesionālās iemaņas par LEAN un ergonomiku pilnveidojis, stažējoties Dānijā Kopenhāgenas Biznesa skolā (Copenhagen Business school) un ASV Pensilvānijas pavalsts universitātē (PennState University). Organizācijām Latvijā sniedz konsultācijas par LEAN, ergonomiku un darba vides risku vadību.

 

 

Svetlana Kočerova

DNB Bank ASA Latvijas filiāles vadītāja

Ieviesusi Lean un strādājusi ar dažādām biznesa efektivitātes paaugstināšanas metodēm no 2013. gada. Īstenojusi dažādus uzlabojumu projektus Latvijā un ārzemēs. Ieguvusi Lean melnās jostas sertifikātu. Uzņēmumā atbild par Lean apmācībām un attīstību. Arī vada iekšējos kursus par dažādām tēmām, tostarp Lean. Gūta arī pieredze dažādās personāla vadības un biznesa vadības jomās banku sektorā. Maģistra grāds finanšu vadībā un biznesa vadībā, studē Latvijas Universitātes doktorantūrā.

 

 

Vladislavs Komašilo

Lyngson SIA, Ražošanas direktors
 
Ražošanas direktors Lyngson SIA no 2018.gada, Brabantia Latvia SIA Ražošanas un Attīstības vadītājs no 2008. - 2018. gadam. Ieguvis augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un vadībā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Vairāk kā 10 gadu pieredze LEAN un TOC praktiskajā ieviešanā ražošanā.
Profesionālās dzīves vadmotīvs: lai cik labi esi ko paveicis, vienmēr var labāk!
 

 

 

Mārtiņš Grīnblats

Brabantia Latvia SIA, Lean vadītājs

Brabantia Latvia strādā kopš 2009. gada. Šo gadu laikā ir ieguvis lielu pieredzi ražošanas vadīšanā un plānošanā, organizējot 120 ražošanas operatoru ikdienas darbu. Ieviesis dažādus ražošanas procesu uzlabojumus caur Lean metodēm. Vadījis vairākus Kaizen projektus, līdzdarbojies rūpnīcas pārplānošanā, bijis atbildīgs par 6S sistēmu, darbinieku ideju un ierosinājumu sistēmu, mentoru skolas un citiem pārmaiņu projektiem. No 2022. gada uzņēmies Lean vadītāja pienākumus.

 
 
 

 

 

Līva Vecvagare

Caljan LSEZ SIA,  Nepārtrauktu uzlabojumu vadītāja

Pieredze ieviešot Lean kultūru un dažādas Lean metodes no 2014. gada.
Ieviesusi un pilnveidojusi tādas metodes kā vizuālos standartus, 6S (5S) darbseminārus, Kaizen darbseminārus, ideju vadības sistēmu, ikdienas sapulču sistēmu, iekšējo pārbaužu sistēmu, iekšējās Lean apmācības, laika vadības sistēmu, Lean komandas un strādājusi pie dažādu darba drošības jautājumu uzlabošanas un jauna rīka ieviešanas kvalitātes vadības dokumentu sistēmas uzlabošanai. Organizējusi pasākumus BEA biedriem Bucher Municipal uzņēmumā un pasniegusi vieslekcijas Ventspils augstskolā bakalaura un maģistra studiju programmās.
Ieguvusi bakalaura grādu Kultūras vadībā (Liepājas Universitāte), maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā (Ventspils Augstskola) un studējusi “Lean Enterprise” maģistra studiju programmā Bekingemas Universitātē Anglijā. Ieguvusi arī iekšējā auditora sertifikātus uz ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 un ISO 45001:2018. Lean zināšanas apgūtas kursos un studijās Latvijā un ārzemēs, kā arī praktiski ieviešot tās Bucher Municipal SIA un Caljan LSEZ SIA uzņēmumos. Nesavtīgi dalās savā pieredzē un zināšanās ar citiem uzņēmumiem.
Par lielāko stūrakmeni Lean ieviešanā uzskata vadības līmeņa iesaisti, atbildību un līderību.

 
 

Līga Romanovska

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Kvalitātes vadības daļas vadītāja

Kopš 2016.gada pievērsusies Lean domāšanas un dažādu ilgtspējīgu uzlabojumu ieviešanai ārstniecības iestādē un valsts pārvaldes iestādēs. Pieredze ar:
- Apmācību vadību par efektivitātes uzlabošanas projektu un procesu vadības pamatprincipiem,
- A3 pieejas izmantošanu no problēmu risināšanas līdz lēmumu pieņemšanai, kā arī informācijas apmaiņai organizācijā,
- Ierosinājumu un projektu vadības sistēmu ieviešanu un uzturēšanu, 
- Rezultatīvo rādītāju sistēmas izveidi,
- Kanban tāfeļu izmantošanu,
- Vizuālās vadības un 5S pielietošanu,
- Gemba vizītēm,
- Kanban preču aprites sistēmas ieviešanu,
- Procesu kartēšanu, analīzi un pilnveidi,
- Cēloņseku analīzi no 5Kāpēc līdz FMEA,
- Pārmaiņu vadību, diskusiju un prāta vētru moderēšanu.
Vairāk kā 10 gadu pieredze dažāda mēroga pārmaiņu un projektu stratēģiskajā vadībā, mārketingā un reklāmā. Profesionālais maģistra grāds vadībzinībās un profesionāla matemātiķa-statistiķa kvalifikācija. ITIL foundation un Lean Six Sigma melnās jostas sertifikāts.

 

 

Viesturs Mirks

STORA ENSO LATVIJA AS, Procesu pilnveides vadītājs Baltijas reģionā

Vairāk kā 17 gadu pieredze ražošanas procesos. Ieguvis praktiskās zināšanas dzelzsbetona, autobūves, būvmateriālu izstrādājuma ražošanā. Pašreiz savas zināšanas pielieto, lai uzlabotu procesus Stora Enso Wood products Eiropas ražotnēs. Regulāri vada Lean ieksējās apmācības un Kaizen darbseminārus.

 

 

Vija Veisa

BEA eksperts

Absolvējusi Latvijas Universitāti un ieguvusi maģistra grādu vadības zinībās ar specializāciju - Kvalitātes nodrošināšana un uzturēšana. 15 gadu praktiska pieredze kvalitātes vadības sistēmu ieviešanā, uzturēšanā un auditēšanā valsts un privātos uzņēmumos. Darbojusies kā vadošais  auditors vērtējot ISO prasību uzturēšanu ar transporta jomu saistītos uzņēmumos.

LEAN pieredze iegūta uzņēmumā SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, Kaizen Teian sertificēts treneris. Pieredze vairāku LEAN metožu ieviešanā- KAIZEN, 5S, ASAICHI, TPM, SOP.

 

 

Anete Segliņa

SCHWENK Latvija SIA, Nepārtraukto uzlabojumu procesu nodaļas vadītāja, BEA valdes locekle 

Ar LEAN un Six Sigma metodēm strādā kopš 2016. gada, kad uzņēmumā tika uzsākta Lean ieviešana. Uzņēmuma iekšējā kultūra veicinājusi kā vienu no galvenajiem izaicinājumiem izvirzīt nepārtrauktus uzlabojumus darba drošībā. LEAN zināšanas apgūtas no tā laika partneriem Caterpillar, iegūstot DMAIC & Six Sigma Black Belt sertifikātu. Kopš 2017. gada Anete veic arī kvalitātes vadības sistēmu iekšējos auditus, jo arī tas ir veids, kā ieraudzīt vietu uzlabojumiem.

Beigusi RTU BALTECH studiju centra Maģistra programmu Ražošanas inženierzinības un vadība un RTU Maģistra programmu Transportbūves. Patīk gan mācīties pašai, gan dalīties pieredzē un zināšanās ar citiem.

 

 

Krista Bierande

Valsts nekustamie īpašumi, Valsts AS, Projektu vadītāja

Profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbībā, organizācijas vadībā un uzņēmuma institūciju vadītāja kvalifikācija Banku augstskolā, Sertificēta LEAN Green belt.
Vairāk nekā 7 gadu pieredze LEAN, nepārtrauktu uzlabojumu domāšanas veida popularizēšanā, A3 pieejas izmantošanā no problēmu risināšanas līdz lēmumu pieņemšanai, kā arī informācijas apmaiņai organizācijā. Vada LEAN 6 Sigma dzeltenās jostas apmācības darbiniekiem.
Ikdienā strādā ar komandām, kas īsteno savas komandas uzlabojuma projektus – vada apmācības, analizē procesus ar mērķi standartizēt, samazināt zudumus, rezultātā paaugstinot klienta apmierinātību un atvieglotu savu ikdienas darbu.
Visvairāk mērķa sasniegšanā izbauda procesu un pašu mērķu sasniegšana motivē neapstāties. Dzīves moto - “Less is more”.

 

 

Timurs Junusovs

TietoEvry TechServices SIA, Nepārtrauktu uzlabojumu vadītājs
 
Timurs profesionālo darbību saistījis ar LEAN (DMAIC un DMADV), organizācijas pārmaiņu vadību, stratēģijas izstrādi un ieviešanu kopš 2018 gada. Vada un konsultē procesa uzlabojuma projektus. Sadarbojās ar dažāda līmeņa vadītājiem, izstrādājot pārmaiņu un uzlabojuma plānus - kā samazināt izmaksas un kur atrast tieši tos procesus vai funkcijas, kuras uzlabojot sniegtu lielāko atdevi. Vadījis nodaļu organizācijas pārmaiņas uz produkta orientēto darbības modeli, ieviesis resursu plānošanas sistēmu, pārveidojis un uzlabojis uzņēmuma finanšu modeli un īstenojis neskaitāmus citus projektus.
Ieguvis maģistra grādu IT biznesa vadībā TSI. Ir Lean Six Sigma Green Belt sertifikāts, darbojās ar ITIL ietvaru (ir iegūtu vairāki specializēti moduļi) un DevOps pārmaiņu vadību (ir iegūts DevOps Leader sertifikāts).
 

 


 

Jānis Bebrišs

Schneider Electric, Tehniskā departamenta vadītājs
 
Sešu gadu darba pieredze Schneider Electric Rīgas elektronikas rūpnīcā, kā vecākajam metožu inženierim, ražošanas vadītājam un šobrīd, kā Metožu un Tehniskā departamenta vadītājam.
Esošajā pozīcijā koncentrējoties uz visu rūpnīcas procesu efektivitātes, produktivitātes un atkārtojamības celšanu, atsaucoties uz Schneider Performance System, attīstot Rīgas ražotni par TSC (Tailored Sustainable Connected) 4.0 gudro rūpnīcu.