Biedru kopsapulce 23.03.2023.


Uz BEA biedru kopsapulces pirmo daļu aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas ir pilnvarota apstiprināt gada pārskatu, ievēlēt valdi un pieņemt citus lēmumus. 
Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, elektroniski jānobalso vairāk kā pusei BEA biedru.
Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un piedalīties tiešsaistes kopsapulcē, elektroniski balsojot par lemjamajiem jautājumiem.

Oficiālajai kopsapulcei daļai sekos divas uzstāšanās visiem interesentiem. 

Uz pasākuma otro daļu no pulksten 14.15 laipni aicinām pārējos biedru uzņēmumu darbiniekus.

Biedru kopsapulcē (elektroniskajā balsojumā) jāpiedalās tikai vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma. Lēmumus var apstiprināt arī jūsu pilnvarotā persona! Pilnvarai jābūt izdrukātai un parakstītai vai arī parakstītai ar drošu elektronisko parakstu un atsūtītai uz e-pastu: info@efektivs.lv
 

Kopsapulces dienas kārtība 13.00 - 14.00
(piedalās galvenā kontaktpersona vai pilnvarotais pārstāvis)

Pasākums visiem interesentiem 14.15 - 16.00


- Sapulces atklāšana, Anita Stukāne
- Valdes ziņojums par 2022. gadu un 2023. gada plāniem, Anita Stukāne
- Kvoruma noteikšana lēmumu pieņemšanai
- Sapulces vadītāja apstiprināšana
- Protokolētāja apstiprināšana
- Vēlēšanu komisijas apstiprināšana
- 2022. gada pārskata apstiprināšana
- Pārējo izmaiņu apstiprināšana
- BEA biedru apmierinātības aptaujas rezultāti, Daiga Leimane


14.00 - 14.15 Pārtraukums
14.15 - 16.00 Pasākums visiem interesentiem 
14.15 - 15.00 Signe Reuta "A3 kā projektu un aktivitāšu plānošanas rīks"
A3 rīks Lean kontekstā tiek plašāk izmantots problēmu risināšanai. Taču tam ir vairākas adaptācijas un viena no tām tiek izmantota aktivitāšu un projektu plānošanā.
15.00 - 15.30 Raivis Pētersons "Printful Vēsture, ražošana un IT sinerģija"
15.30 - 16.00 Noslēgums

Aicinām pieteikties līdz 22.03.2023. pulksten 12.00

 


 
 

Signe Reuta

Swedbank AS
Operational Excellence  komandas vadītāja

Signei ir pieredze Lean servisa organizācijā jau 15 gadus, kopš Lean komanda tika izveidota, tolaik Hansabankā.

Bez tam Signei ir arī projektu vadības, apmācību trenera un mācību programmu izveides pieredze vairāk kā 20 gadus.

Signe uzskata, ka veiksmīgas sadarbības pamatā ir lomu un atbildību sadalījums starp nodaļām un darbiniekiem, kā arī aktivitāšu plānošana neatkarīgi no tā vai tas ir uzņēmums kopumā, kāds projekts vai darbinieka ikdienas darbu saraksts. 

Swedbank Latvija ir lielākā banka Latvijā, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies gandrīz 1 miljons valsts iedzīvotāju un 75 000 uzņēmumu. Šodien Swedbank ir nozīmīgs valsts ekonomikas un reģionālās attīstības virzītājspēks, kas nodrošina nepārtrauktu finanšu pakalpojumu pieejamību, piedāvājot klientiem atbalstu, ko sniedz moderns konsultāciju centrs, visplašākais filiāļu un bankomātu tīkls Latvijā. Swedbank darbības mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu labklājību plašam cilvēku un uzņēmumu lokam. Bankas ikdienas darbs balstās trīs pamatvērtībās - vienkāršībā, atvērtībā un atbildībā.

 

Raivis Pētersons

Printful Latvia AS
Reģionālais ražošanas direktors Eiropā

Strādājot industrijā kopš 2010. gada, meklējot jaunus izaicinājumus un pilnveides iespējas, pievienojies AS Printful Latvia komandai ar pirmās Eiropas ražotnes atvēršanu Latvijā kā ražošanas vadītājs 2017. gadā. Piedalījies ražotnes atvēršanu procesos Barselonā (ES) 2019. gadā un ražotnē Wolverhamptonā (UK) 2021. gadā. Kopā ar uzņēmumu iegūts Latvijas pirmā ''Vienradža” statuss. Ikdienā cieši sadarbojas ar ražotņu vadītājiem un uzņēmuma struktūrvienībām, veicinot nepārtrauktas efektivitātes un uzlabojumu kultūras attīstību. Pabeidzis Latvijas Jūras akadēmijas Rīgas Jūrsskolas Kuģu vadītāju nodaļa un ieguvis Baltijas Starptautiskās akadēmijas Profesionālo bakalauru dizainā ar digitālās vizuālizācijas dizainera (Datordizainers) kvalifikāciju. Vairākās grāmatās ir bijis dizaina un maketa autors. Piedalījies dažādās LEAN lekcijās, kursos un apmācībās.
Brīvajā laikā patīk aktīva atpūta, muzicēšana grupā ar domubiedriem.

Printful pēc pasūtījumiem apdrukā un šuj produktus, kā arī nodrošina to piegādi. Uzņēmums piedāvā integrāciju ar elektroniskās tirdzniecības platformām, automatizējot produktu izveidi, pasūtījumu saņemšanu un izpildi, turklāt klientiem ir iespēja piegādes izmaksas noteikt tiešsaistē. Printful nodrošina integrāciju ar dažādām elektroniskās tirdzniecības platformām un pakalpojumiem, piemēram, eBay, Amazon, WooCommerce, Shopify, Etsy, Weebly. Integrācija tiek veikta ar API pieprasījumu ķēdi.
 

.................................................Pieteikties.............................................

Uzņēmuma galvenajai kontaktpersonai šis pieteikums nav jāpilda!


! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.


BEA biedriem pasākums ir bez maksas, pārējiem viesiem 50 EUR + PVN

Pasākuma norises vieta:
Tiešsaistes pasākums - ZOOM saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas. 

 


Informācijai:
Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.:  +371 26466262