19.07.2023. "Lean Six Sigma iesācējiem" ar Timuru Junusovu


Lean Six Sigma iesācējiem” ar Timuru Junusovu

19.07.2023. no pulksten 10.00 - 11.30


Vai esat kādreiz vīlies par to, ka jūsu centieni uzlabot procesus nedod gandrīz nekādus rezultātus? Vai esat sastapušies ar problēmām, kuras nezināt kā risināt? Vai jums pietrūkst struktūras jūsu uzlabojuma centieniem? Ja jūs piekrītoši mājat ar galvu, tad ir pienācis laiks atklāt Lean Six Sigma. Mēs soli pa solim apskatīsimLean Six Sigma metodoloģiju, aplūkosim rīkus un paņēmienus, lai noteiktu problēmas pamatcēloņus, ieviestu ilgtspējīgus risinājumus un sasniegtu izmērāmus rezultātus. Sper pirmos soļus procesu uzlabošanas pasaulē.

Tietoevry ir vadošais uzņēmums Ziemeļeiropā digitālo pakalpojumu sniegšanā un programmatūru izstrādē. Latvijā ir pārstāvēti trīs Tietoevry grupas uzņēmumi ar vairāk nekā 1100 speciālistu lielu komandu, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, maksājumu karšu risinājumos, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu klientiem.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES


Timurs Junusovs
Tietoevry Latvia
Nepārtraukto uzlabojumu vadītājs

Strādā TietoEVRY kā NepārtrauktO uzlabojumu vadītājs. Vada un asistē procesu uzlabojumu projektos, palīdz uzlabot un pārveidot procesus, lai samazinātu izmaksas, paaugstinot efektivitāti. Ir vadījis simts cilvēku lielas nodaļas pilnīgu restrukturizāciju, mainot to uz klientiem orientēta modeļa uz servisu orientētu modeli. Ieviesis resursu plānošanas sistēmu un īstenojis daudzis citus projektus.
Septiņu gadu pieredze procesu veidošanā un uzlabošanā.
Iegūts maģistra grāds Informācijas sistēmu vadības inženierzinātnē. Iegūti vairāki sertifikāti - Lean, Six Sigma, ITIL. Studējis, pētījis un praktiski pielietojis organizācijas pārmaiņu vadības rīkus.

MĒRĶAUDITORIJA un MĒRĶIS

 

PASĀKUMA DALĪBNIEKI UZZINĀS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

- Procesu un nodaļu vadītāji
- Struktūrvienību vadītāji, uzņēmumu vadītāji
- Pārējie interesenti

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.
 

 


- Kas ir biznesa procesu uzlabošana
- Kā tiek veikti biznesa procesu uzlabojumi
- Kā definēt problēmu
- DMAIC soli pa solim

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz  18.07.2023. pulksten 12.00

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


19.07.2023., pulksten 10.00 - 11.30

Online, izmantojot tiešsaistes rīku "ZOOM".

Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta visiem dalībniekiem, kuri būs aizpildījuši pieteikuma anketu.
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................