15.11.2023. "Uzlabojumu veiksmes trīsstūris" ar Timuru Junusovu


  "Uzlabojumu veiksmes trīsstūris" ar Timuru Junusovu


Pastāvīgi mainīgajā pasaulē organizācijas saskaras ar vēl nebijušiem izaicinājumiem. Par panākumu atslēgu ir kļuvusi nepārtraukta pakalpojumu uzlabošana, organizācijas pārmaiņu vadība un digitālā transformācija. Kas ir šis "veiksmes trīsstūris" un kāpēc tas ir ļoti svarīgs mūsdienās uzņēmumiem?

Tietoevry TechServices ir vadošais uzņēmums Ziemeļeiropā digitālo pakalpojumu sniegšanā un programmatūru izstrādē. Tietoevry Tech Services Latvia nodrošina mākoņa platformu pakalpojumus. Attiecīgajā jomā TechServices nodrošina mākoņu platformas ar pilnu infrastruktūras izvēles klāstu – drošību, elastīgumu un atbilstību klienta biznesam.
 

SVARĪGI

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

MĒRĶAUDITORIJA

 

Pasākums norisināsies tiešsaistes rīkā Zoom. 

15.11.2023., pulksten 10.00 - 11.30

DALĪBAS MAKSA

BEA biedriem: bezmaksas
Pārējiem interesentiem: 55.00 EUR + PVN

Aicinām pieteikties līdz 14.11.2022. pulksten 12.00

INFORMĀCIJAI

Anita Stukāne
e-pasts: anita@efektivs.lv
 


- Mainīgā pasaule: izprotiet globālās pasaules straujās pārmaiņas un trendus. Uzziniet, kā šīs pārmaiņas ietekmē uzņēmumus un to stratēģijas.

- Izaicinājumi uzņēmumiem: Iedziļinieties izaicinājumos, ar kuriem organizācijas saskaras šajā dinamiskajā vidē. Uzziniet, kā šie izaicinājumi var kavēt izaugsmi, efektivitāti un konkurētspēju.

Risinājumi šodienai: Izpētiet praktiskus risinājumus, ko uzņēmumi var ieviest jau tagad, lai risinātu šīs problēmas.

- Sintēzes spēks: Atklājiet pieeju, kas apvieno trīs būtiskos komponentus - veiksmes trīsstūri. Uzziniet, kā šī sintēze var paaugstināt jūsu organizācijas spējas un veicināt ilgtspējīgus panākumus.
 

 


- Procesu un nodaļu vadītāji
- Struktūrvienību vadītāji, uzņēmumu vadītāji
- Pārējie interesenti

PIEREDZĒ DALĪSIES

 

 

 

Timurs Junusovs

TietoEvry TechServices SIA, Nepārtrauktu uzlabojumu vadītājs
 
Profesionalā darbība saistīta ar LEAN (DMAIC un DMADV), organizācijas pārmaiņu vadību, stratēģijas izstrādi un ieviešanu kopš 2018 gada. Vada un konsultē procesa uzlabojuma projektus. Sadarbojās ar dažāda līmeņa vadītājiem, izstrādājot pārmaiņu un uzlabojuma plānus - kā samazināt izmaksas un kur atrast tieši tos procesus vai funkcijas, kuras uzlabojot sniegtu lielāko atdevi. Vadījis nodaļu organizācijas pārmaiņas uz produkta orientēto darbības modeli, ieviesis resursu plānošanas sistēmu, pārveidojis un uzlabojis uzņēmuma finanšu modeli un īstenojis neskaitāmus citus projektus.
Ieguvis maģistra grādu IT biznesa vadībā TSI. Ir Lean Six Sigma Green Belt sertifikāts, darbojās ar ITIL ietvaru (ir iegūtu vairāki specializēti moduļi) un DevOps pārmaiņu vadību (ir iegūts DevOps Leader sertifikāts).
.........................................................Pieteikties.........................................................

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.