28.11.2023. "Gribam labāk", Romans Pasāts (TIKAI KLĀTIENĒ)


"Gribam labāk"Romans Pasāts, Brabantia Latvia SIA

28.11.2023. no pulksten 10.00 - 14.00

 

Efektīvas materiālu apgādes sistēmas galvenais mērķis ir pilnībā nodrošināt savlaicīgu materiālu piegādi katrā darba stacijā, jo tās ieviešana nodrošina augstu darba ražīgumu.
Ideja par “waterspider” ieviešanu uzņēmumā “gaisā virmoja” jau vairākus gadus, tomēr tās realizācija tika atlikta, jo process likās pārāk komplicēts. Pirms diviem gadiem rūpnīcas direktors Sandis Babris izteica iniciatīvu, ka noliktavas un ražošanas darbinieki varētu pētīt, kā šo projektu kopīgi realizēt un kādas darbības būtu jāveic, un šobrīd varam redzēt pirmos taustāmos rezultātus šai iniciatīvai. Paralēli tam, nupat kā ir paplašinātas ražošanas telpas un uzstādīta jauna krāsošanas līnija, kas savukārt liek pārskatīt esošo ražošanas iekārtu izkārtojumu – vēl viens izaicinājums, lai kļūtu efektīvākiem nākotnē.

SIA Brabantia Latvia ir izveidota 2008.gadā kā Brabantia koncerna (Nīderlande) meitas kompānija, kas specializējas veļas gludināmo dēļu, ārtelpu un iekštelpu veļas žāvētāju ražošanā. SIA Brabantia Latvia tiecas kļūt par vienu no efektīvākajām Latvijas metālapstrādes ražotnēm, plaši izmantojot Lean un TOC metodes. Ikdienā uzņēmums strādā, lai izveidotu pozitīvu darba vidi un darba kultūru. Tas palīdz sasniegt augstus mērķus un veicina iesaistīties pašus darbiniekus uzlabojumu ideju izstrādē un ieviešanā.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES


Romans Pasāts
Brabantia Latvia SIA, Ražošanas vadītājs

Piecpadsmit gadus krātās zināšanas un pieredze uzņēmumā Brabantia Latvia ļauj veiksmīgi risināt ar ražošanu saistītus pārplānošanas un Kaizen projektus, 5S auditus, Lean instrumentu ieviešanu un iekšējo mācību vadīšanu (praktiskā pieredze Lean metožu ieviešanā no 2013. gada). Romans ir pārliecināts, ka mērķtiecīgā komandas darbā ir milzīgs spēks un tā ir jebkura uzņēmuma panākumu atslēga.
 

MĒRĶAUDITORIJA un MĒRĶIS

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

DALĪBAS MAKSA


Mērķauditorija:

  • Nepārtraukto uzlabojumu un Procesu vadītāji, LEAN praktizējoši speciālisti;
  • Uzņēmumu un nodaļu vadītāji;
  • Citi interesenti, kuri savā uzņēmumā vēlas panākt  ilgtspējīgu efektivitāti ar LEAN principu ievērošanu kā neizbēgamu ikdienas sastāvdaļu. 

Pasākuma mērķis: 

Dalīties pieredzē ar biedriem un citiem interesentiem.
 

 
 
  • Efektīva un laicīga izejmateriālu piegāde (waterspider)
  • Rūpnīcas jaunais plānojums
  • Jaunā krāsošanas līnija
  • Grupu darbs 

 

 


BEA biedriem: bezmaksas. 

Pārējiem interesentiem: 55 EUR plus PVN

Aicinām pieteikties līdz  24.11.2023. pulksten 12.00

! Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots (30 dalībnieki). Aicinām pieteikties tikai vienu pārstāvi no uzņēmuma. 

SVARĪGI NOSACĪJUMI

 

NORISES LAIKS UN VIETA

 

INFORMĀCIJAI


Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

 


28.11.2023., pulksten 10.00 - 14.00

Adrese: Darba iela 7, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, LV-3251

Autostāvvieta: Bezmaksas stāvvieta uzņēmuma teritorijā
 

 


Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob. tālr.: +371 26466262

..............................................................................PIETEIKTIES .............................................................................