13.02.2024. "Kur paliek mans laiks? Dienasgrāmata kā rīks zudumu atklāšanā." ar Ilzi Čerevko


Jautājumu, atbilžu rīts "Kur paliek mans laiks? Dienasgrāmata kā rīks zudumu atklāšanā."
ar Ilzi Čerevko


Gemba Walk un Stāvešana krīta aplī vairāk piederas zudumu atklāšanai ražošanas procesā. Savukārt ēnošana kā zudumu fiksēšanas process nereti rada neveiklas situācijas. Dienasgrāmata ir labs veids, kā Tev pašam saprast, kas ir tās darbības, kas “nozog” vērtīgo laiku. Kas ir tas, ko es varu optimizēt, deleģēt vai nedarīt vispār.

Moneo Latvia SIA  izstrādā un ievieš vienotu uzskaites sistēmu, kas ietver grāmatvedības, pārdošanas, noliktavas un ražošanas uzskaiti, Biznesa vadības programma MONEO, kurā funkcijas darbojas integrēti, tādēļ vienā vietā ievadīta informācija vairs nav atkārtoti jāievada, un visas uzņēmuma nodaļas var saņemt nepieciešamo informāciju dažu minūšu laikā, bet vadība – pārraudzīt darbības kopainu.
 

SVARĪGI

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

MĒRĶAUDITORIJA

 

Pasākums norisināsies tiešsaistes rīkā Zoom. 

13.02.2024., pulksten 10.00 - 11.30

DALĪBAS MAKSA

BEA biedriem: bezmaksas
Pārējiem interesentiem: 55.00 EUR + PVN

Aicinām pieteikties līdz 12.02.2024.. pulksten 12.00

INFORMĀCIJAI

Anita Stukāne
e-pasts: anita@efektivs.lv
 
 


- Kāpēc rakstīt dienasgrāmatu?

- Kā rakstīt?

- Ko pēc tam iesākt ar savākto informāciju?

- Praktiskais piemērs, kā to daru es.

 


- Procesu un nodaļu vadītāji
- Struktūrvienību vadītāji, uzņēmumu vadītāji
- Pārējie interesenti

PIEREDZĒ DALĪSIES

 

 

 

Ilze Čerevko

Moneo Latvia SIA , Valdes locekle
 
Pēc izglītības finanšu speciāliste. 12 gadus darbojusies grāmatvedības jomā. 12 gadi pavadīti ieviešot ERP sistēmu risinājumus ražošanas uzņēmumos, kur arī notika iepazīšanās ar LEAN filozofiju. Šobrīd Ilze darbojas ERP sistēmu izstrādē kā biznesa analītiķis, palīdzot uzņēmumiem digitalizēt uzskaites procesus. Tajā pat laikā nedrīkst aizmirst, ka kvalitatīvi dati sistēmā ir atkarīgi no sakārtotas un standartizētas vides uzturēšanas.
 
.........................................................Pieteikties.........................................................
Pieteikuma anketā aicinām uzdot jautājumus lektorei.

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.