06.03.2024. "Kā veicināt komandas un personīgo efektivitāti?" ar Ludmilu Kuļmaticku


"Kā veicināt komandas un personīgo efektivitāti?"
ar Ludmilu Kuļmaticku


Šoreiz īpašs pasākums - lieliska iespēja tikties brīnišķīgajām BEA dāmām.

Pasākumā dalīsimies ar labbūtības veicināšanas paņēmieniem un kopā meklēsim labākus un arī neparastākus veidus, kā paaugstināt savu personīgo efektivitāti. Kā arī apskatīsim vienu no risinājumiem komandas fokusa noturēšanai un virzībai uz izvirzīto mērķu sasniegšanu, kas balstās uz Franklin Covey pieeju “4 izpildes disciplīnas”.
Mēs katrs skaidri zinām, ko vēlamies sasniegt. Taču ikdienas steidzamo darbu, ziņu, sarunu un ārkārtas notikumu virpulī ir grūti noturēt fokusu un virzība uz mērķi palēninās, brīžiem apstājoties pilnībā.
Pasākuma laikā Ludmila dalīsies ar savu interpretāciju par metodi, kas ir aprakstīta Franklin Covey grāmatā “4 izpildes disciplīnas”, ko viņa izmanto komandas vadībai, fokusa noturēšanai un korporatīvo mērķu sasniegšanai.
Pasākuma otrajā daļā plānota aktīva pieredzes apmaiņa - kā tajā pašā steidzamo darbu virpulī saglabāt savu personīgo efektivitāti. Foto: https://twitter.com/mansLMT/status/1733027004012744920/photo/1

Ņemot vērā sieviešu un vīriešu atšķirības, efektīvākai un dziļākai pieredzes apmaiņai šoreiz uz pasākumu tiek aicinātas tikai DĀMAS!

SIA Ensure LAB palīdz izstrādāt un ieviest kvalitātes, vides un darba aizsardzības pārvaldības sistēmas atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001 prasībām. Papildus tam uzņēmums īsteno projektus kvalitātes vadītāju un citu ISO jomas profesionāļu atbalstam.
 

PIEREDZĒ DALĪSIES

 

 

 

NORISES VIETA UN LAIKS

 

LUDMILA KUĻMATICKA

SIA Ensure LAB
Valdes locekle un vadošā eksperte
 

Aktīvs BEA biedrs un fans kopš 2017.gada (kopš 2018. – kā privātpersona).
15 gadu darba pieredze kvalitātes vadītājas amatā, apvienojot to ar vides aizsardzības pārvaldības sistēmas, darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmas un energopārvaldības sistēmas izstrādi, ieviešanu un sertifikāciju.
Vairāk kā 10 gadu pieredze procesu uzlabošanā, piemērojot Kaizen filozofiju, zudumu atklāšanas un novēršanas metodes, cilvēku vadības un motivācijas instrumentus.
Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (RISEBA, 2022.). bakalaura un maģistra grāds kvalitātes vadībā (RTU, 2008.).

 

 
 


06.03.2024., no pulksten 13.00 - 16.00

Norises vieta: 
RIJA VEF HOTEL, telpa CITY

Adrese: Brīvības gatve 199C, Rīga

Automašīnas novietošanas nosacījumi:
Bezmaksas autostāvvieta viesnīcas teritorijā, reģistrējot automašīnas valsts numura zīmi viesnīcas reģistratūrā.

 

 

DIENAS KĀRTĪBA

 

DALĪBAS MAKSA

 

Grupu darba uzdevums – apvienoties pa 2 un 20 minūšu laikā vienoties par savu TOP 3 personīgas efektivitātes veicināšanas paņēmieniem un padalīties ar pieredzi par pašiem neierastākiem veidiem. Prezentēt.

Grupu darba un rezultātu prezentēšanas mērķis – mainīties ar viedokļiem un ieteikumiem personīgās efektivitātes veicināšanai, iedvesmoties un arī izrunāties savas labsajūtas uzlabošanai. Psihologi saka, ka sievietei, lai justos labi, dienā jāpasaka aptuveni desmit tūkstoši vārdu – to arī darīsim. 

 

 

12.40 Ierašanās, kafija
13.00 Atklāšana 
13.10 Kā veicināt komandas efektivitāti / Pieredzes apmaiņas stāsts
14:00 Kafijas pauze, sarunas
14:20 Kā veicināt personīgo efektivitāti 
14:50 Grupu darbs
15:10 Grupu darba prezentācijas, refleksijas
15:40 Noslēgums
 


BEA biedriem: 33,00 EUR, ieskaitot PVN
Pārējiem interesentiem: 50.00 EUR, ieskaitot PVN
Maksimālais dalībnieku skaits - 25

Cenā iekļautas uzkodas.

Aicinām pieteikties līdz 04.03.2024. pulksten 12.00
Ņemot vērā sieviešu un vīriešu atšķirības, efektīvākai un dziļākai pieredzes apmaiņai šoreiz uz pasākumu tiek aicinātas tikai DĀMAS!

INFORMĀCIJAI
Anita Stukāne
e-pasts: anita@efektivs.lv
 

.........................................................Pieteikties.........................................................


! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.