20.03.2024. Biedru kopsapulce


Uz BEA biedru kopsapulces pirmo daļu aicinām katra uzņēmuma atbildīgo kontaktpersonu BEA, kas apstiprinās gada pārskatu, ievēlēs valdi un pieņems citus lēmumus. 
Lai pilnsapulce tiktu uzskatīta par lemttiesīgu, elektroniski jānobalso vairāk kā pusei BEA biedru.
Lūdzam atbildīgi izturēties pret šo biedra pienākumu un piedalīties tiešsaistes kopsapulcē, elektroniski balsojot par dienas kārtībā iekļautajiem jautājumiem.

Oficiālajai kopsapulcei daļai sekos divu mūsu biedru iedvesmojošie pieredzes stāsti.

Uz pasākuma otro daļu no pulksten 14.15 laipni aicinām pārējos biedru uzņēmumu darbiniekus.

Biedru kopsapulcē (elektroniskajā balsojumā) jāpiedalās tikai vienai balsstiesīgajai personai no uzņēmuma. Lēmumus var apstiprināt arī jūsu pilnvarotā persona!
Pilnvarai jābūt elektroniski parakstītai un atsūtītai uz e-pastu: info@efektivs.lv līdz 19.03.2024. darba dienas beigām. 
 

Kopsapulces dienas kārtība 13.00 - 14.00

 

Pasākums visiem interesentiem 14.15 - 15.20      PIETEIKTIES!


- Sapulces atklāšana, Anita Stukāne
- Valdes ziņojums par 2023. gadu un 2024. gada plāniem, Anita Stukāne
- Kvoruma noteikšana lēmumu pieņemšanai
- Sapulces vadītāja apstiprināšana
- Protokolētāja apstiprināšana
- Vēlēšanu komisijas apstiprināšana
- 2023. gada pārskata apstiprināšana
- Pārējo izmaiņu apstiprināšana
- BEA biedru apmierinātības aptaujas rezultāti, Daiga Leimane

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts (var tikt veikti ekrānšāviņi), un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.

Daība maksa:
BEA biedriem pasākums ir bez maksas, pārējiem viesiem 50 EUR + PVN

Pasākuma norises vieta:
Tiešsaistes pasākums - ZOOM saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas.

 
 
14.15 - 15.20 Pasākums visiem interesentiem 
 
14.15 - 14.45 EVA NOLENDORFA
"TTTT – Trauslākais un vienlaicīgi Talantīgākais resurss uzņēmuma Transformācijas procesā – Tenachem darbinieks"
- Darbinieks ir dzīvs, domājošs un emocionāls indivīds, kura iesaiste un attieksme būtiski ietekmē tranformācijas procesa rezultātus.
- Uzņēmumiem ir jāinvestē laiks un resursi darbinieku attīstībā un motivācijā, komunikācijā ar darbiniekiem.
- Talants un prasmes var būt vērtīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā/izaugsmē un veiksmē. 
 
14.45 - 15.15 LIENE KĻAVA
"Kļūdu vadība un analīze"
- Kļūdu uzskaite un reģistrācija.
- Papīra formāts vs Integrācija ERP sistēmā.
- No darbinieku pretestības līdz iesaistei.
- Galvenie ieguvumi.
 
Aicinām pieteikties līdz 19.03.2024. pulksten 12.00
 

 
 

EVA NOLENDORFA

TENACHEM SIA
HR Stratēģiskā biznesa partnere

 

LIENE KĻAVA

AE PARTNER SIA
Kvalitātes sistēmas vadītāja

Vairāk kā 15 gadu profesionāla pieredze personālvadībā un 5 gadu profesionāla pieredze uzņēmumu konsultēšanā.
Kopā ar mērķtiecīgo ‘’Brabantia Latvia’’ komandu nosērfota desmitgade pa personālvadības viļņiem, kopīgi sasniedzot 2017. un 2019. gadā ‘’Biznesa Efektivitātes čempiona’’ titulu Latvijā! Arvien uzskata, ka katra minūte, veltīta darbiniekam, ir zelta vērta!
Turpinājums ar lielisko, erudīto un talantīgo ‘’TENACHEM’’ komandu – darbinieku augstākā potenciāla attīstība un personiskās izaugsmes caur uzņēmuma personāla stratēģiju atbalstīšana.
Sausi fakti: sertificēts koučs, maģistra grāds ekonomikā un vadībā, uzņēmumu vadības / komandu izaugsmes un attīstības eksperte, dalās zināšanās vadošajās Biznesa un HR konferencēs.

Novēl katram atrast un aiz astes tvert motivācijas augstākās virsotnes un noturēt sevī: var, prot un grib stadiju. Efektīvi darboties komandā, novērtējot tās milzīgo spēku, kas var šķelt jebkurus viļņus.

Tenachem SIA (progresīvs ķīmisko produktu ražotājs) atrodas saulainākajā Latvijas pilsētā - Dobelē. Gada ražotājs Dobeles novadā/2023, nominēts arīdzan kategorijā Gada Darba devējs Dobeles novadā/2023. Ieguvis Ģimenei draudzīgas darba vieta statusu 2023. gadā.

SIA TENACHEM ir stikla pakešu, celtniecības un cita pielietojuma hermētiķu un līmju ražotājs ar vairāk kā 30 gadu attīstības vēsturi. Uzņēmums izveidojis stabilas pozīcijas stikla pakešu hermētiķu tirgū, pateicoties vadošajai pētniecības un attīstības nozīmei, kā arī jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem. Uzņēmuma komandu veido ap 100 darbinieku, apgrozījums 2022. gadā ir tuvu 30 mlj eiro.
 

 
Liene ir kvalitātes sistēmas vadītāja ar 10 gadu pieredzi ražošanas uzņēmumos. Ikdienas darbs ir saistīta ar kvalitātes, vides un darba aizsardzības pārvaldību kopā ar savu komandu.
Liene uzskata, ka svarīgākais LEAN uzturēšanā, procesu pilnveidošanā un uzlabojumu ieviešanā ir visu darbinieku iesaiste, lai nodrošinātu veiksmīgu lielāku un mazāku projektu dzīvotspēju.
 
AE Partner SIA nodrošina augstas kvalitātes automatizācijas sistēmas dažādiem rūpniecības uzņēmumiem visā pasaulē, plašu automatizācijas servisa klāstu dažāda veida projektiem neatkarīgi no to atrašanās vietas un nozares. 
 
AE Partner SIA specializējas tehniskās dokumentācijas izveidē un elektropaneļu, ieskaitot sadales skapju, motorvadības skapju un PLK paneļu ražošanā.
 
AE Partner darbība ir balstīta uz uzņēmuma vērtībām – godīgumu, atklātību, komandas darbu, ieinteresētību un abpusēju cieņu. Tās ir galvenais ceļvedis attieksmei pret veicamo darbu, kolēģiem un sadarbības partneriem.

.................................................Pieteikties.............................................

Uzņēmuma galvenajai kontaktpersonai šis pieteikums nav jāpilda!


Informācijai:
Anita Stukāne
e-pasts: info@efektivs.lv
Mob.tālr.:  +371 26466262