29.05.2024. "Pārmaiņu līkloči: Kas ir organizācijas pārmaiņu vadība?" ar Timuru Junusovu


"Pārmaiņu līkloči: Kas ir organizācijas pārmaiņu vadība?" ar Timuru Junusovu

 

Pievienojieties mums, lai atklātu organizācijas pārmaiņu noslēpumus un apgūtu būtiskas stratēģijas, kas ļaus jums veiksmīgi vadīt transformācijas. Iepazīstieties ar pārbaudītām teorijām, piemēram, ADKAR un Kottera 8 soļu modeli, un apgūstiet rīkus, lai veiksmīgi vadītu transformācijas.

Tietoevry TechServices ir vadošais uzņēmums Ziemeļeiropā digitālo pakalpojumu sniegšanā un programmatūru izstrādē. Tietoevry Tech Services Latvia nodrošina mākoņa platformu pakalpojumus. Attiecīgajā jomā TechServices nodrošina mākoņu platformas ar pilnu infrastruktūras izvēles klāstu – drošību, elastīgumu un atbilstību klienta biznesam.
 

SVARĪGI

 

PASĀKUMA PLĀNS

 

MĒRĶAUDITORIJA

 

Pasākums norisināsies tiešsaistes rīkā Zoom. 

29.05.2024., pulksten 10.00 - 11.30

INFORMĀCIJAI
Anita Stukāne
e-pasts: anita@efektivs.lv

 
 


- Saproti pārmaiņu!
- Pretestības iemesli
- Kublera - Rosa pārmaiņu modeļa līkne
- Organizācijas pārmaiņu teorijas
- Pārmaiņu vadības zelta likumi

 


- Procesu un nodaļu vadītāji
- Struktūrvienību vadītāji, uzņēmumu vadītāji
- Pārējie interesenti

PIEREDZĒ DALĪSIES

 

 
 
Timurs Junusovs
TietoEvry TechServices SIA, Nepārtrauktu uzlabojumu vadītājs
BEA eksperts
 
Profesionālā darbība saistīta ar LEAN (DMAIC un DMADV), organizācijas pārmaiņu vadību, stratēģijas izstrādi un ieviešanu kopš 2018 gada. Vada un konsultē procesa uzlabojuma projektus. Sadarbojās ar dažāda līmeņa vadītājiem izstrādājot pārmaiņu un uzlabojuma plānus, kā samazināt izmaksas un kur atrast tieši tos procesus vai funkcijas, kuras uzlabojot sniegtu lielāko atdevi.
.........................................................Pieteikties.........................................................

! Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt, ka pasākuma norises laikā dalībnieks var tikt fotografēts vai filmēts, un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti asociācijas publicitātes materiālos mājas lapā un sociālajos tīklos.